Klima Montaj Servisi – Klima Kurulumu

Antalya Klima Montaj Servisi – Klima Kurulumu

Klima montajj hizmeti, bir klima cihazının ve klima motorlarının duvara monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir. Çağlayan Klima, sizler için klima montajı ve kurulum hizmeti sunmaktadır.

Antalya Klima Montajı ve Kurulum

Yeni alınan klimalar genellikle yetkili servis tarafından monte edilir. Ancak hali hazırda kullandığınız klimanızı yer değiştirmek istediğinizde uzman kişilerden hizmet almanız gerekebilir. Klimanın sağlam bir şekilde sökülüp yeni yerine takılması gerekmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan bir işlem sonucunda klimanız hasar alabilir hatta bozulabilir.

Antalya Klima Montaj Servisi ve Klima Kurulumu

Ev taşıma, tadilat gibi durumlarda da klima montajı gerekebilir. Üstelik bu durumlarda yeni klimanızın nereye kurulacağı konusunda usta görüşü almak gerekebilir. Doğru ısıtma ve soğutma yapılması için klimanın kendisinin ve motorlarının doğru konumlandırılması gerekmektedir. Yanlış yer seçimi yapılması; performans kaybı, fazla elektrik sarfiyatı gibi durumları meydana getirebilir. Böyle kötü durumlar yaşanmaması için Çağlayan Klima‘yı tercih edebilirsiniz 🙂

Antalya’da yaşayan siz değerli müşterilerimiz, klima montaj servis hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İLETİŞİM

İnşaat Klima Montajı – Sıva Altı Klima Tesisatı

Antalya sıva altı klima tesisatı
Antalya sıva altı klima tesisatı

Klimanın hayatımızın parçası olduğu şu günlerde klima montajı ile ilgili birçok yenilik vardır. Artık inşaatlarda elektrik, su tesisatı gibi klima tesisatları da yapılmaktadır. Bu şekilde çalışan klimalara genellikle Gömülü klima sistemleri denmektedir.

Gömülü klima sistemleri, temiz bir görünüm sağlar. Klima boruları ve elektrik kabloları sıvanın altında kalacağı için görüntü kirliliğinin önüne geçilmiş olur. Bu işleme piyasada Sıva Altı Klima Montajı ismi de verilmektedir.

Çağlayan Klima, her türlü klima montajı işlerini yapmaktadır. İLETİŞİM

Antalya Klima Sökme Takma – Klima Montajı

Evinizde veya iş yerinizdeki klimaları söküp takma işlerinde bize güvenebilirsiniz. Çağlayan Klima olarak bizler;

işlerini itina ile yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz : İLETİŞİM

Antalya klima kurulum ve montaj teknik servisi

Klima montajının bir sonraki aşaması, klima kurulumudur. Tesisatın düzgün şekilde çalışması için klima kurulumu ve ayarlamaları yapılmalıdır. Hali hazırda monte edilmiş klimaların kurulumu firmamız tarafından sağlanmaktadır. İLETİŞİM

Diğer hizmetlerimiz

Antalya bölgesinde klima servisliği yapmaktayız. Arızalı klimaların tamirlerini yapıyoruz. Ayrıca klima kurulumu gibi çeşitli hizmetlerimiz vardır. Kullanımdaki klimaların periyodik bakımlarını ve atölye (teknik servisimizde) yapmaktayız.

Tel : 0(242) 344 11 51

Adres : Ulus mahallesi Mithatpaşa Caddesi Deryagül Apt 57/b, 07025 Kepez / Antalya