çağlayan klima antalya

Çağlayan Klima Ne İş Yapar?

Çağlayan Klima olarak sizlere Antalya ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. kepez/dokuma bölgesinde bulunan işyerimizden Antalya’nın her noktasına servisimiz mevcuttur. Sizin klimanız bizim klimamız mantığıyla çalışmaktayız. içiniz rahat olsun bizleri arayıp servis talep edebilir cihazlarınızın montajını bakımını arıza tamiratını gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

çağlayan klima antalya

Klima Hizmetleri

Firmamız, her marka klimanın özel servislik hizmetini vermektedir. Ev, işyeri, okul, hastane, cami gibi farklı alanlarda bulunan çeşitli türdeki klimaların tamiri, bakımıonarımı ve montajını yapmaktayız. İşletmemiz Kepez/Dokuma bölgesinde bulunmaktadır.

Klima Tamiri Teknik Servisi

Elektrikli her cihaz çeşitli sebeple ile arıza çıkarabilir. Antalya gibi klimanın yoğun kullanıldığı bir şehirde bu durum daha sık görülmektedir. Kışın ısıtma, yazı ise soğutma amacıyla sürekli kullanılan klimalar çeşitli arızalar çıkarabilir. Bu arızaların kısa zamanda çözülüp klimanın çalışması sağlanmalıdır.

Çağlayan klima servisi antalya

Arızalı klimaların tamir onarımı deneyimli ekibimiz tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Gezici ekibimiz sizlerin yanında şeffaflık içinde tamir yapmaktadır. Müşterilerimizin aklında şüphe ve soru işaretleri kalmaması için çabalamaktayız.

Klima Bakımı Teknik Servisi

Klimalar periyodik olarak bakımları yapılması gereken cihazlardır. Sürekli içeri hava alışverişi yapan bu cihazlar, gerekli bakımları yapılmadığı takdirde ciddi tehlikeler olabilir. Klimanızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmayı unutmayın.

Antalya Muratpaşa klima servisi bakım

Klima filtre temizliği, klima gazı değişimi gibi bakım işlemleri Çağlayan Klima tarafından titizlikle yapılmaktadır. Bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Montajı – Yer Değiştirme

Taşınma, tadilat, yer değiştirme gibi durumlarda klimaların sökülüp takılması gerekebilir. Bu durumda klimanın sökülüp yeni yerine montaj yapılması gerekir. Klima montajı; ev düzeni bozulmadan ve duvarlara zarar verilmeden yapılmalıdır. Çağlayan Klima olarak klima montajı, klima yer değiştirme hizmetleri için bize başvurabilirsiniz.

antalya klima montaj yer değiştirme

Kepez Klima Tamir Teknik Servisi

Kepez ilçesi klima tamir işleri firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klima arıza tespitleri ve arızanın giderilmesi işinde uzman ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Klima gaz basma, klima bakım, temizlik işlerinde bize güvenebilirsiniz. 

Muratpaşa Klima Teknik servisi

antalya klima servis

Antalya şehrinde en çok kullanılan cihazlardan bir tanesi klimalardır. Şehir o kadar sıcaktır ki çoğu evde soba-kalorifer bile göremezsiniz. Kışın klima ile ısınırlar. Yaz aylarında klima olmayan evlerde durulmaz zaten. Bu kadar ihtiyaç duyulan klimaların servisliği de özenle yapılmalıdır.

Klima servisliği, konfor ve sağlık açısından oldukça önemlidir. Klimanızın arıza durumunda sorunun hemen giderilmesi gerekir. Bu sayede müşteriler mağdur olmaz. Aynı zamanda yapılan işçilik düzgün olmalıdır. Çağlayan klima olarak bizler, müşterilerimizin memnuniyetini amaçlamaktayız.

Devamlı çalıştığımız müşteriler bizden memnun olmalı ki, daha sonraki dönemde tekrar çalışabilelim. Firma olarak uzun süreli müşteri memnuniyeti amaçlamaktayız. Çağlayan Klima ismini tüm Antalya’da müşteri memnuniyeti ile duyurmayı amaçlıyoruz.

Tel : 0(242) 344 11 51