Antalya Kepez Klima Servisi

Antalya Kepez Klima Servisi

Antalya Kepez Klima Servisi

Antalya kepez klima servisi olarak;  2000 senesinde kurulduk ve kurulduğumuz günden bu yana Antalya’da bulunan bütün ilçe ve semtlere hizmet veriyoruz. Bünyemizde her zaman deneyimli, bilgili, profesyonel niteliğe sahip olan personel bulunduruyoruz. Bütün markaların klima arızalarını ve aynı zamanda bakımlarını gerçekleştiriyoruz.Vizyonumuz kısa bir süre içerisinde sizin sorunlarınıza çözüm bulmaktır. Sizlere her zaman hızlı çözüm imkanını, güven ve kaliteyi aynı anda sağlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağladığımız için bu sektörde referanslarımıza elbette rastlamışsınızdır. Siz de İşinde profesyonel,  deneyimli ve hızlı çözüm imkanı tanıyan bir firma mı arıyorsunuz? Tam da aradığınız yerdesiniz ve iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçip hizmet alabilirsiniz.

Antalya Kepez Klima Arıza Tamiri Servisi

Antalya Kepez Klima Arıza Tamiri Servisi
Antalya Kepez Klima Tamiri (gaz borusu patlamış alüminyum olduğu için)

Antalya Kepez Klima Arıza Tamiri Servisi

Klimanız da arıza mı meydana geldi? Antalya kepez klima firmamız klimalarınız da meydana gelen bütün arızaları kısa süre içerisinde çözer.

Klimalarınız da sorun meydana geldiğinde bize 7/24 saat ulaşabilir ve bilgi aldıktan sonra servis talebini oluşturabilirsiniz. Klimalarınızın markası ne olursa olsun; klimalarınız da meydana gelen sorunu çözeriz. Çünkü firmamızda bulunan personellerimiz bu konuda uzmandır ve her biri bunun eğitimini düzenli bir şekilde almaktadır.

Antalya’nın neresinde olursanız olun bu bizim için herhangi bir sorun teşkil etmez ve hızlı servisimiz ile adresinize gelip hizmetimizi sağlarız. Klimalarınızın sorunlarını kısa süre içerisinde giderip ileriki zamanda meydana gelecek bütün  arızaları öncesinden önleriz. Sistemin daha verimli olmasını sağlamak ve kullanım ömrünün uzun olmasına yardımcı olmak için son olarak bakımlarını yaparız.  Peki bizden nasıl hizmet alabilirsiniz? Firmamızdan hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçmeniz gerekecektir. Müşteri temsilcimiz sizlerin klima ile alakalı merak ettiğiniz bütün soruların cevabını verecek ve sizleri aydınlatacaktır. Sizde klimalarınızın arızalarının kısa süre içerisinde giderilmesini istiyorsanız ve bir daha bu şekilde problemler ile karşılaşmama düşüncesindeyseniz mutlaka bize ulaşmalısınız.

Antalya Kepez Klima Montaj Servisi

Kepez Klima Montaj
Antalya Kepez Klima Montajı

Kepez Klima Montaj

Antalya kepez klima firmamızda; Klimada bulunan arızaları gideren ve montaj işlemini gerçekleştiren personellerimiz farklıdır.  Bunun nedeni ise her birinin uzmanlık alanının farklı olmasıdır. Bizimle çalışan personellerimizin her birinin sertifikası ve aynı zamanda yeterlilik belgeleri bulunmaktadır. Bu belgeler personellerimizin ne kadar profesyonel ve uzman tekniğe

sahip bir birey olduklarının göstergesidir. Klimaların düzgün ve doğru bir şekilde çalışması için öncelikle mutlaka montajının uygun bir şekilde yapılması gerekir. Düzgün bir şekilde yapılmayan bir klima montajı; klimanın ömrünü kısaltacağı gibi sizin de güvenliğinizi tehlikeye atar. Yanlış montaj sonucunda birçok kaza meydana gelebilir. Bu sebeple de klima montajı işi

mutlaka bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Klima montajı yaparken dikkat edilecek her türlü hususa dikkat ediyoruz ve öncesinde bütün önlemlerimizi alıyoruz. Sizde klimalarınızın düzgün bir şekilde monte edilmesini istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzağız ve bizimle iletişime geçtiğinizde hızlı bir şekilde hizmet veririz.

Antalya Kepez Klima Servisi

Antalya Kepez Klima Bakımı

Yaz kış sürekli bir şekilde çalışan klimaların bakımı mutlaka düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Peki klimalara bakımın ne kadar süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlıklı olur? Klimalar sürekli olarak çalıştığı için mutlaka senede bir defa bakımının yapılması şarttır. Antalya kepez klima firmamız; klima montajı,klima arızası gibi pek çok hizmeti verdiği gibi klima bakımı hizmetini de sizlere sağlar. Klimalarınıza yaptığımız bakım sonrasında klimalarınızın
Antalya  Kepez Klima Bakımı

Yaz kış sürekli bir şekilde çalışan klimaların bakımı mutlaka düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Peki klimalara bakımın ne kadar süre içerisinde  gerçekleştirilmesi sağlıklı olur? Klimalar sürekli olarak çalıştığı için mutlaka senede bir defa bakımının yapılması şarttır. Antalya kepez klima servisi

firmamız; klima montajı, klima arızası gibi pek çok hizmeti verdiği gibi klima bakımı hizmetini de sizlere sağlar. Klimalarınıza yaptığımız bakım sonrasında klimalarınızın kullanım ömrü uzayacak ve herhangi bir sorun ile karşılaşmanız önlenecektir. Siz de klima bakımı için bizlere güvenebilirsiniz ve istediğiniz her zaman bizden kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz.